יום ראשון, 24 ביוני 2018

התקנת מזגנים בקירות גבס

מיזוג אוויר בקירות גבס

קירות גבס מקלים על התקנת מזגנים ויכולים גם לסייע לחיסכון בהוצאות. בניגוד לקירות בטון רגילים שבהם צריך לחצוב על מנת לייצר פתח למזגן, ההתקנה על או מאחורי קירות גבס פשוטה ומהירה יותר. בנוסף, ניתן להשתמש בקירות גבס על מנת להתקין מערכת VRF ומערכות קירור מתקדמות בבתי עסק, מפעלים, משרדים, ארגונים ומוסדות ציבור.

הדבר החשוב ביותר הוא להתייעץ עם אנשי המקצוע הנכונים לפני ההתקנה. כך ניתן להבטיח התקנה מקצועית ולמנוע את התקלות הנפוצות. הנה כמה טיפים לבחירת אנשי מקצוע עבור התקנת מזגנים בקירות גבס:

ניסיון עם קירות גבס

לא כל מתקין מזגנים יודע כיצד לעבוד עם קירות גבס. כדאי לתת עדיפות למתקין שמנוסה עם קירות גבס ולשאול אותו על פרויקטים שבהם השתתף.

המלצות אובייקטיביות
מיזוג אוויר

רצוי גם לאסוף המלצות אובייקטיביות על חברות מיזוג אוויר או מתקינים פרטיים של מזגנים ומערכות קירור. ניתן למשל לקבל המלצות מחברים, קרובים ובני משפחה ולקרוא מידע באתרי האינטרנט על אנשי מקצוע שעוסקים בענף.

השוואת מחירים

התקנת מזגנים בקירות גבס מתבצעת לאחר בחירת דגמים מסוימים ואפשר לנצל את ההזדמנות על מנת להשוות מחירים. רצוי לבדוק האם עלות המזגן כוללת התקנה בבית הלקוח, פירוק של המזגן הישן וביצוע התאמות על גבי קירות גבס או קירות אחרים.

מתי מבצעים תיקוני גבס?

יש מערכות מיזוג שאותן ניתן להתקין על קירות גבס רק לאחר התאמות מיוחדות. התאמות אלו דורשות תיקוני גבס ושירות שמתומחר בנפרד. הבדלים אחרים אפשר לזהות בין התקנת מזגן קטן, מפוצל וביתי לבין התקנת מערכת מיזוג גדולה יותר עם הפרדה בין היחידה החיצונית והפנימית. רוב ההתקנות כוללות קידוח בחוץ ובפנים וביצוע תיקוני גבס לאחר תלייה מחוץ לבניין בגובה.
לסיכום, התקנת מזגנים מתבצעת גם בקירות גבס כחלק מהשירותים הניתנים על ידי אנשי מקצוע. רצוי לבחור היטב את המתקין של המזגן ולברר על הניסיון שלו. רצוי גם לקבל המלצות על חברות שמתקינות מערכות מיזוג ובעיקר להשוות מחירים בין השירותים 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה